WWW stránky

Vytvoříme pro vás dokonalou prezentaci na internetu...

Webové stránky není potřeba nijak zvlášť představovat. Každý je známe a každý jsme se s nimi setkali. Jedná se o prezentaci společností, osob, projektů či produktů na internetu. Mnoho společností ovšem sílu webových stránek podceňuje a zanedbává je, což je špatně. V dnešní době je právě webová stránka prvním vstupním náhledem pro potenciální zákazníky či uživatele. Právě proto, by k této formě prezentace měl každý přistupovat velmi zodpovědně.

My v MARVIO si zakládáme při tvorbě webových stránek na velmi účelovém, jednoduchém a čistém designu, který vychází z inviduálních potřeb každého zákazníka. Můžete se spolehnout, že každé webové stránky z naší produkce jsou plně responzivní (vhodně zobrazitelné na všech zařízeních včetně telefonů, ale také na velkých širokoúhlých displejích), vycházejí ze současných trendů a splňují veškeré potřebné standardy.

Proč WWW stránky od MARVIO?

Mám zájem o WWW stránky

1. Vyslechneme si příběh vaší společnosti či produktu a na základě následné konzultace stanovíme priority a požadavky

2. Zpracujeme grafický návrh www stránek a seznámíme vás s navrženým UX (uživatelským rozhraním)

3. Po konzultaci grafiky a UX se pustíme do kódování, jehož výsledkem bude plně responzivní webová prezentace

4. Detailně vás seznámíme a zaškolíme s postupy a obsluhou webové stránky. Samozřejmostí je základní optimalizace webové stránky při předání.

Z naší tvorby www stránek...

 • ECOtaxi Ostrava

  Ostravská taxislužba, která je zodpovědná vůči životnímu prostředí, jezdící s flotilou ekologických vozidel na CNG.

  Realizace: 2020

  www.ecotaxi-ostrava.cz
 • CADYVA Tools & Fixtures

  Strojírenská společnost sídlící v Opavě. Cílem bylo vytvořit nové webové stránky, jelikož původní již nevyhovovaly standardům.

  Realizace: 2020

  www.cadyva.cz
 • ZŠ a MŠ Žimrovice

  Škola měla původní webové stránky z přelomu tisíceletí a absolutně dnes nevyhovali žádným standardům. Proto přišla na řadu jejich obměna.

  Realizace: 2020

  www.zszimrovice.cz
 • Domy Šenov

  Webová prezentace developerského projektu na okraji Ostravy. Požadavkem bylo zpracovat atraktivní a funkční webové stránky, což se povedlo.

  Realizace: 2019

  www.domysenov.cz
 • Bambo Nature

  Jednoduchá One Page webová stránka sloužící ke směřování zájmu uživatelek oslovených v rámci influencer marketingu na Instagramu.

  Realizace: 2019

  www.bambonature-pleny.cz
 • Stav N&N Facunová s.r.o.

  Prezentace stavební společnosti z Ostravy, která do této doby neměla žádné webové stránky. Graficky velmi minimalistický a čistý web.

  Realizace: 2019

  www.stavnnfacunova.cz
 • Hotel Hukvaldy

  Webové stránky jsme vytvořili v rámci dlouhodobé spolupráce ve sféře online marketingu. Původní www stránky se nedaly téměř editovat, to jsme změnili.

  Realizace: 2019

  www.hotelhukvaldy.cz
 • DaperHair Studio

  Webová prezentace pro lifestylové kadeřnictví v centru Ostravy. WWW stránky byly tvořeny s ohledem na novou firemní identitu, která vzešla také z naší dílny.

  Realizace: 2019

  www.daperhair.com
 • FERRMON spol s r.o.

  Tradiční ocelářská společnost svěřila kompletní změnu své firemní identity do našich rukou a součástí proměny jsou samozřejmě také webové stránky.

  Realizace: 2019

  www.ferrmon.cz
 • MK Nemovitosti spol. s r.o.

  Jednoduchý prezentační web pro místního poskytovatele lukrativního bydlení v rámci celého Moravskoslezského kraje.

  Realizace: 2019

  www.mknemovitosti.cz
 • Pizzeria Opatija

  Chorvatská pizzerie v centru města Ostravy, která si zakládá na tradiční přípravě středomořských specialit a skvělé pizzy.

  Realizace: 2019

  www.pizzerieopatija.cz
 • Mléčný bar NAPROTI

  Sociální podnik v centru Ostravy, který přináší svým návštěvníkům neobvyklý gastronomický zážitek. Jsme velmi pyšní, že www stránky jsme vytvářeli právě my.

  Realizace: 2017

  www.naproti.bar